יינות | יין - בית המשקאות של נפתלי
משקאות חריפים
                              מועדון  חברים     צור קשר
  0   מוצרים בסל  

לקופה

 
 
 
 

הרשמה לערוץ היוטיוב שלנו:
 
 
דף הבית >> יין
 
ליין ישראלי
הקש כאן
ליינות תוצרת חוץ
הקש כאן

יינות


בית המשקאות של נפתלי שם לו למטרה לקדם את תרבות היין בישראל. בעשור האחרון מתפתחת תרבות שתיית יין בארץ באופן משמעותי, מספר חובבי היין הולך וגדל יד ביד עם הקמתם של מאות יקבים בארץ ובעולם המייצרים יין משובח. כיום ניתן למצוא יין על כל שולחן אירוח, במסיבות וגם בימים שבשגרה בקרב רבים הופך היין לחלק בלתי נפרד מהארוחה ומ"סגירת היום" בנוחות ובהנאה עם כוס יין בידמכירת יין
 
מכירת יין היא בגדר אמנות. אנו לא רק מוכרים את היין, אנחנו מוכרים גם את החוויה שבשתיית יין.. ראשית, לבחירת היינות הטובים ביותר שיוצבו על מדפי היין בחנויות הרשת, אנו עורכים טעימות יין שבהן מחליט הצוות אילו הם היינות שנותנים תמורה טובה לכסף, איזה יין יקלע לטעם הלקוח ויספק את ההנאה המקסימלית.
צוות בית המשקאות של נפתלי טעם ומכיר כמעט כל יין מאלפי הבקבוקים הנמכרים אצלנו ולפיכך גם יכול להתאים יין לכל לקוח על פי טעמו האישי ועל פי המטרה לה נקנה היין. ניתן לקבל ייעוץ להתאמת יין למאכלים שונים, יינות שיתאימו לאירועים ולמסיבות ולבחירת היין מתוך כל מגוון היינות בכל תקציב נתון.
 

יין ישראלי

יין ישראלי ויין מכל רחבי העולם. אנו משתדלים לעודד את פיתוח היקבים בארץ, ולרוב מבכרים את היין הישראלי על פני אחרים. יחד עם זאת יש לתת את הכבוד הראוי ליין שיוצר במדינות שבהן התרבות והמסורת של עשיית יין וותיקה בהרבה מזו שלנו ובקיאותן בייצור יין לא תסולא בפז. בחנויות הרשת עומד לרשותך מגוון אדיר של יינות מכל רחבי העולם ומאזורי היין המפורסמים ביותר בעולם: יין ספרדי מריוחה, יין צרפתי מבורדו, יין אוסטרלי ועוד רבים וטובים שבהם כל אחד יכול למצוא את היין האהוב עליו. כמו כן בכל סניף ישנו אזור של יינות מתיישנים ויינות מיוחדים.

יין אדום
יין לבן
 
 
  
אסורה מכירת משקאות חריפים למי שטרם מלאו לו 18! יש להציג ת.ז. בכל קניה

"אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!"
"אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתיה מופרזת"

גבעתיים: 03-7316022
תל-אביב: 03-5445914


אתר מאובטח SSL