כתבות על יין ואלכוהול
משקאות חריפים
                              מועדון  חברים     צור קשר
  0   מוצרים בסל  

לקופה

 
 
 
 

הרשמה לערוץ היוטיוב שלנו:
 
 
דף הבית >> כתבות

חבית היין הישנה והטובה

פורסם ב: 15/10/2008
חבית העץ משמשת כבר שנים רבות כידידתו הטובה ביותר של היין, בעולם נהוג לשימוש ערב רב של סוגי חביות. בכתבה זו נוכל לזהות את ההבדלים בין סוגי החביות השונות ואת השפעתן על התוצר הסופי - היין!
המשך לקרוא »

יינות קינוח

פורסם ב: 27/02/2010
יינות קינוח מסביב לעולם, איך עושים ינות קינוח, איזה סוגים יש, כתבה בנושא יינות קינוח המגלה את עולמם המתוק של יינות המלווים מתוקים.
המשך לקרוא »

יינות רוזה

פורסם ב: 27/02/2010
יינות רוזה הם היין האדום הכי לבן שיש. צבעם הסקסי, הרעננות בשילוב עם חמיצות עושים אותם לאידאליים לקיץ הישראלי. יינות רוזה מוגשים כשהם מקוררים ויהוו ליווי מענג למגוון מאכלים.
המשך לקרוא »

איטליה ויינותיה

פורסם ב: 29/03/2010
איטליה ידועה בייצור יינות איכות כבר מעל 3,000 שנה. החוקים לייצור יין באיטליה מגדירים את איכות היין ואת דרך ייצורו.
המשך לקרוא »

וויסקי

פורסם ב: 09/04/2010
וויסקי - מקור השם "וויסקי" הוא מהמילה הגאלית uisge-beatha (בסקוטלנד) או uisce-beatha (באירלנד), שמשמעותה הוא "מי החיים". וויסקי הוא משקה חריף, המופק על ידי זיקוק סוגים שונים של דגנים אשר עברו תהליך
המשך לקרוא »

קיאנטי אהובתי

פורסם ב: 26/06/2010
אזור קיאנטי ידוע כאחד מאזורי היין המפורסמים של איטליה. יינות בעלי הגדרת "קיאנטי" עשויים באותה שיטה ועל פי חוקים נוקשים לאזור כבר שנים רבות. בכתבה זו תוכלו לגלות מעט על עולמם הקסום של יינות קיאנטי.
המשך לקרוא »

בישול עם יין

פורסם ב: 26/06/2010
יין בבישול הוא כמו הוספת רוזמרין או פלפל. להצלחת התבשיל, חשוב לדעת עם איזה יין לבשל. לא קשה לבשל עם יין אבל אין זה אומר שאין חוקים. בכתבה זו תגלו כמה מן החוקים הבסיסיים לשימוש ביין בבישול.
המשך לקרוא »

חמשת הטרנדים המובילים בעולם היין הישראלי

פורסם ב: 26/06/2010
דווקא מאחר שהנבואה ניתנה לשוטים, ניסה ליאור זליגמן, מבקר יין ואספן, לשער בכתבה זו מה יעלה בגורל הטרנדים העכשויים בעולם היין הישראלי ולנחש מה תהיינה האופנות הבאות. חמשת הטרנדים המובילים ואלה הבאים.
המשך לקרוא »

וודקה, מים קטנים

פורסם ב: 26/06/2010
וודקה היא אחד מסוגי המשקאות החריפים הנשתים ביותר בעולם. בשנים האחרונות טרנד הוודקה עלה כיתה וכיום ניתן להבחין בין סוגי וודקה מסורתיים לסוגי וודקה פרימיום. איך הכל התחיל ואיך מייצרים וודקה
המשך לקרוא »

שמפניה, הבועות היקרות ביותר בעולם

פורסם ב: 31/07/2010
שמפניה, נחשבת למשקה מספר 1 בכל אירוע. איך קיבלה שמפניה את הפרסום הרב שלה ואיך נעשו הבועות של שמפניה ליקרות ביותר בעולם. כתבה על שמפניה איך עושים ואיך שותים
המשך לקרוא »

מהו קלבדוס

פורסם ב: 07/03/2013
ברנדי התפוחים המפורסם ביותר בעולם נקרא קלבדוס והוא מגיע מאזור נורמנדי בצרפת. למד עוד על ההיסטוריה של קלבדוס, החוקים והסוגים
המשך לקרוא »

פורט

פורסם ב: 31/03/2013
הכל על יינות פורט, היינות המחוזקים המפורסמים בעולם. יין פורט מיוצר רק בפורטוגל, השם מוגן על פי חוק רק לייצור בפורטוגל. בכתבה זו - כל מה שרצית לדעת על פורט..
המשך לקרוא »
  
אסורה מכירת משקאות חריפים למי שטרם מלאו לו 18! יש להציג ת.ז. בכל קניה

"אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!"
"אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתיה מופרזת"

גבעתיים: 03-7316022
תל-אביב: 03-5445914


אתר מאובטח SSL